Firma

Firma

Poznaj nas bliżej

Firma KALORIA - KOLORYTY działa na rynku szczecińskim od 1991 roku. Ceniona jest za fachowość, solidność, bogatą wiedzę związaną z branżą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasze prace realizujemy zawsze terminowo, dbamy o każdy szczegół, czego dowodem mogą być liczne pozytywne opinie wystawiane przez naszych klientów na wielu portalach branżowych i polecaniu nas swoim znajomym. Oferujemy pełną obsługę serwisową wszystkich sprzedawanych i instalowanych urządzeń również zagranicznych firm i koncernów. Powierzając nam zlecenie mogą być Państwo pewni profesjonalnej realizacji oraz pełnego zadowolenia z wykonanych usług.

Zadowolenie klienta i najwyższa jakość usług jest dla nas motorem napędowym. Zaufaj profesjonalistom.

Misja naszej firmy

Firma KALORIA - KOLORYTY oferuje Państwu pełen zakres usług z branży instalacji sanitarnej, grzewczej, wodnej i gazowej oraz odnawialnych źródeł ciepła. Posiadamy uprawnienia branżowe potrzebne do świadczenia usług na rynku Polskim oraz Europejskim (uprawnienia branżowe).

Swoje usługi świadczymy na terenie Szczecina, woj. zachodniopomorskiego, całego kraju oraz na terenach obecnej UNII EUROPEJSKIEJ Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy wyłącznie materiały instalacyjne, które posiadają certyfikaty jakościowe oraz atesty i aprobaty higieniczno-techniczne

Nasze cele

Celem firmy KALORIA - KOLORYTY na najbliższe lata jest utrzymanie silnej pozycji na rynku Polskim i Europejskim oraz systematyczny wzrost zadowolenia klientów, sprzedaży i ilości świadczonych usług.

Dzięki bieżącej kontroli przez osobę odpowiedzialną za przebieg prac na budowie w zakresie instalacji wykonywanych przez nas robót, oszczędzają Państwo swój czas, jednocześnie mając pewność, iż odpowiednie ekipy monterów wykonają niezbędne prace w określonym czasie i na właściwym etapie budowy. 

Wykwalifikowana kadra, terminowość, jak i wysoka jakość realizowanych prac to elementy wskazywane przez Klientów jako podstawowe cechy firmy, której powierzyliby wykonanie swojej inwestycji. Dotychczas zrealizowane przez nas kontrakty pozwalają nam sądzić, iż jesteśmy tak postrzegani przez inwestorów, na rzecz których wykonaliśmy przez wszystkie lata naszej działalności różnego rodzaju inwestycje. Różnorodność tych prac, ich skala, złożoność, wymagała od naszych pracowników fachowości, zaangażowania oraz umiejętności technicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie firmy która znajduje się w SZCZECINIE przy ulicy Kołłątaja 22/2, kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Uprawnienia i certyfikaty

Przejdź do działu kontakt i napisz do nas

Kaloria
ul. Mariana Rapackiego 14, 71-467 Szczecin
tel. +48 663 433 433, e-mail: biuro@kaloria.net

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.